Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 15. 4. 2019
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům v obci Strání, okres Uherské Hradiště
Druh:
Kraj: Zlínský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 342016
Odhadní cena: 847 000 Kč
Vyvolávací cena: 847 000 Kč
Do začátku zbývá:
41378907
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Jedná se o rodinný dům v obci Strání, která se nachází v hraniční oblasti se Slovenskou republikou v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Obec má 3 592 trvale bydlících obyvatel a na poměry ČR se jedná o velkou obec venkovského typu. Ke své velikosti a svojí poloze má vybudovánu přiměřenou infrastrukturu v plném rozsahu co se týče školství, mateřské školy, obchodních příležitostí, zdravotní základní péče. V rozšířené infrastruktuře, zejména co se týče státních orgánů a podobně je odkázána na okolní města s dojezdovými vzdálenostmi do 15 km. Jedná se o klidné prostředí bez negativních vlivů.

Dražba proběhla:: 27.10.2017 12:00
Kraj: Zlínský
Druh:
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Lesní 706, 687 65 Strání
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 3. 10. 2017 a dne 17.10. 2017, vždy v 12:00 hod. v místě, na adrese Lesní 706, 687 65 Strání. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 706
Rodinný dům postavený na základových pasech s částečným podsklepením a vybudovaným menším podkrovím. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce rovné. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem pokrytým taškovou krytinou. Klempířské prvky provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky břizolitové, vnitřní omítky vápenné štukové. Podlahové konstrukce z betonových mazanin pokryté PVC, koberci a keramická dlažba. Okna osazena v posledních deseti letech plastová, dveře osazeny do ocelových zárubní hladké a prosklené. Schody do suterénu a podkroví betonové a částečně obloženy keramickou dlažbou. Rozvody vody provedeny teplé a studené elektrický boiler nefunkční, ohřev teplé vody brutarem v kuchyni osazen průtokový ohřívač elektrický. Kanalizace z lázně, WC a kuchyně provedena do vybíratelné jímky. Vytápění domu je zajištěno plynovými kamny WAF. Dům obsahuje : suterén - schodiště a dva sklady, přízemí - kuchyň, 4 pokoje, lázeň, WC, spíž, chodbu se schodištěm, verandu, letní kuchyň a podkroví - schodiště s chodbou a pokoj. Celkový stav domu svědčí o zanedbané údržbě v posledních letech.

Garáž
Zděná garáž vybudovaná na základových pasech bez podsklepení a možnosti podkroví. Obvodové nosné konstrukce zděné na tl. do 30 cm. Podlahové konstrukce z betonové mazaniny, vnitřní omítky vápenné hladké, venkovní omítky nejsou provedeny. Zastřešení pultovou střechou s mírným spádem. Vrata osazena sklápěcí, dveře dřevěné a okno jednoduché. Stavba nemá venkovní omítku dokončenu.

Studna
Kopaná studna vybudovaná v roce 1960 bez ručního čerpadla s elektrickým čerpadlem.

Stavební pozemek, zahrada a trvalý travní porost
Stavební parcela zastavěná rodinným domem čp. 706 a přiléhající zahrada a trvalý travní porost v obci a katastrálním území Strání. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace místního významu příkrým sjezdem. V dané lokalitě jsou vybudovány všechny inženýrské sítě a tyto jsou na pozemek zavedeny.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

únor 2019
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)