Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 15. 4. 2019
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Hospoda čp. 28 s obytnou částí v obci Strašín
Druh: komerční objekt
Kraj: Plzeňský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 282017
Odhadní cena: 1 134 730 Kč
Vyvolávací cena: 420 000 Kč
Do začátku zbývá:
33003633
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Strašín se nachází v Plzeňském kraji s počtem obyvatel 329. Obec má základní občanskou vybavenost spočívající v obchodě se smíšeným zbožím, zdravotním střediskem s obvodním lékařem, poštou a vybudovaným veřejným vodovodem s kanalizační sítí bez ČOV. Obec je napojena na autobusovou dopravu jak místní tak dálkovou. V obci není MŠ, ZŠ a rozšířená obchodní síť. Dále jsou v obci nedostatečné pracovní příležitosti o čemž svědčí vyšší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Dojezdové vzdálenosti do okolních obcí k vybudované infrastruktuře, vzdělání a zaměstnání je od 5 km do obce Soběšice, 9 km Kašperské Hory a 16 km Sušice. Jedná se o klidné prostředí venkovského typu.

Dražba proběhla:: 01.02.2018 10:00
Kraj: Plzeňský
Druh: komerční objekt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Strašín č.p. 28, 342 01 Strašín
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 30. 1. 2018 a dne 6. 2. 2018, vždy v 12:00 hod. na adrese: Strašín č.p. 28, 342 01 Strašín. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Hospoda čp. 28 s obytnou částí
Jedná se o stavbu vybudovanou v sedmdesátých letech minulého století v akci Z dle sdělení starosty obce. Objekt je postaven na základových pasech s podsklepením hlavní budovy bez krčku. Izolace proti zemní vlhkosti provedeny. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce rovné tvrdé, podkroví strop na krovu. Zastřešení je provedeno sedlovým dřevěným krovem s vysazenými ryzality na obou stranách. Střešní krytinu tvoří tašková krytina na sedlových střechách a na ryzalitech je pozinkovaný falcovaný plech a na krčku těžká lepenková krytina. Venkovní omítky jsou provedeny břizolitové škrabané v soklové části doplněné podezdívkou z lomového kamene. Vnitřní omítky vápenné hladké doplněné v sociálních zařízeních a kuchyňském provozu keramickými obklady. Podlahové konstrukce v suterénu betonové v přízemí keramická dlažba a koberce. V podkroví podlahové konstrukce PVC, koberce a keramická dlažba. Okna osazena dřevěná zdvojená, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Elektroinstalace zavedena, hromosvod na objektu proveden. Voda zavedena z veřejného řadu s běžnými rozvody, kanalizace též v běžném rozsahu. Ohřev teplé užitkové vody zajištěn el. boilery. Vytápění objektu centrální s kotlem na pevná paliva. Klempířské konstrukce ve střešní části a parapety provedeny z pozinkovaného plechu. Schody do suterénu a podkroví ve standardním provedení.
Objekt obsahuje: suterén - sklad paliva, kotelnu a prostory skladů, přízemí - vstupní prostor, chodby, dva lokály s barem, kuchyň se zázemím a sociální zařízení muži a ženy, podkroví - chodbu, byt 1 + 2 s příslušenstvím , tři pokoje a sociální zařízení přístupné z chodby. Objekt je delší dobu neužívaný jako restaurační zařízení, podkroví je užíváno - byt.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

únor 2019
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)