Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 15. 4. 2019
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Boreč, okres Mladá Boleslav
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 192017
Odhadní cena: 400 000 Kč
Vyvolávací cena: 267 000 Kč
Do začátku zbývá:
38447129
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Boreč se nachází ve Středočeském kraji a s počtem obyvatel 250 patří mezi malé obce na podmínky ČR. Nemá prakticky žádnou občanskou vybavenost včetně inženýrských sítí, rozvody pouze veřejného vodovodu a elektrické energie. Ostatní sítě nejsou vybudovány. V obci se nachází pouze smíšené zboží a hostinec. V ostatní infrastruktuře ať již jde o zdravotní péči, vzdělávání, nákupní příležitosti, sportovní vyžití a pracovní příležitosti je obec odkázána na okolní obce. Dojezdové vzdálenosti jsou od 3 km do obce Skalsko, 10 km Mšeno a 22 km Mladá Boleslav. Jedná se o klidné prostředí venkovského typu bez negativních vlivů.

Dražba proběhla:: 30.11.2017 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Boreč 24, 294 26 Boreč
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 20. 11. 2017 a dne 27.11. 2017, vždy v 10:00 hod. v místě, na adrese Boreč 24, 294 26 Boreč. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 24
Rodinný dům postavený více jak před sto lety na základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce jsou zděné z míšeného zdiva z kamene a cihel. Stropní konstrukce trámové s viditelnými trámy a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěné konstrukce s taškovou krytinou. Klempířské prvky ve střešní části provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky vápenné , vnitřní omítky vápenné poškozené požárem, částečně osekané. Keramické obklady v lázni provedeny též poškozené požárem. Okna osazena dřevěná, dveře do ocelových zárubní a dřevěné. Do objektu zaveden veřejný vodovod, kanalizace do trativodu přes jímku. Elektroinstalace zavedena z Al kabelů, v současné době bez elektroměru. Schody do patra provedeny standardní, podlahové konstrukce dřevěné částečně poškozené požárem. Zařizovací předměty - vana, el. boiler - poškozeny požárem. Vytápění v současné době není instalováno. Dům obsahuje vstupní chodbu, lázeň, schodiště a pokoj, patro - schodiště, chodbu a pokoj s pavlačí.
Dům je v současné době dva roky neobývaný po požáru, který vznikl od topidla na pevná paliva. Požár zničil částečně stropní konstrukce mezi přízemím a patrem, ale hlavně došlo k poškození jednotlivých konstrukcí sazemi a zakouřením. Objekt vyžaduje zásadní rekonstrukci.


Soubory ke stažení:

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

únor 2019
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)