Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 15. 4. 2019
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Kladno
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 312017
Odhadní cena: 1 650 000 Kč
Vyvolávací cena: 825 000 Kč
Do začátku zbývá:
35678565
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Kladno s počtem obyvatel 68 660 je větším městem na poměry ČR a má výbornou polohu vzhledem k hlavnímu městu Praha s dojezdovou vzdáleností do 20 km s napojením na dálniční síť republiky. Město má komplexní infrastrukturu ve všech ohledech a to jak ve školství od MŠ, přes ZŠ po učňovské školství a střední školství.Dále po stránce zdravotní péče má rozšířenou základnu obvodních lékařů, specialistů až po nemocniční péči. Co se týče občanské vybavenosti má rozsáhlou obchodní síť a má veškeré úřady městské a státní správy. Negativní vlivy se neprojevují, kromě omezených pracovních příležitostí v samotném městě, neboť je utlumen program kovovýroby v bývalém podniku Poldi Kladno. Tento nedostatek pracovních příležitostí je však nahrazen dobrými dojezdovými vzdálenostmi do města Prahy.


Dražba proběhla:: 01.01.2018 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Jos. Fremla 58, Rozdělov, 272 04 Kladno
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 19. 3. 2018 a dne 26. 3. 2018. vždy v 11:00 hod na adrese Jos. Fremla 58, Rozdělov, 272 04 Kladno. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Přízemní rodinný dům postavený kolem roku 1920 a kolem roku 1980 částečně přestavovaný do současné podoby. Dům je částečně podsklepený přízemní s vybudovaným podkrovím. Je postavený na základových pasech z cihelného zdiva na tl. nad 45 cm. Stropní konstrukce jsou tvrdé nad suterénem a nad přízemím trámové s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěné konstrukce s vysazeným ryzalitem. Střešní krytinu tvoří plechové šablony. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu kompletně. Ve střešní části je hromosvod proveden. Venkovní omítky břizolitové bez upravené soklové části. Vnitřní omítky vápenné hladké doplněné keramickými obklady v sociálním zařízení. Podlahové konstrukce betonové a dřevěné, částečně keramická dlažba. Schody do podkroví dřevěné pouze nástupnice bez podstupnic, do suterénu betonové. Okna osazena dřevěná, dveře do ocelových zárubní hladké a prosklené. Vytápění objektu centrální s kotlem na pevná paliva a radiátorovými články. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn boilerem. Do objektu zaveden plyn pouze do přízemí ke sporáku. Kanalizace, rozvody vody teplé a studené, rozvody elektro vše ve standardním provedení a rozsahu. Zařizovací předměty původní z roku přestavby. V obvodovém zdivu se projevuje vlhkost svědčící o dožitých izolacích proti zemní vlhkosti.
Dům obsahuje: suterén - dva sklady a schodiště, přízemí - vstupní chodbu, WC, lázeň a dvě místnosti, podkroví - chodbu, WC a dvě místnosti.
Dům je obýván jako se dvěma byty se společnou lázní a samostatnými WC.
Celkový stav domu je odpovídající době pořízení a provedené adaptaci s tím, že jsou potřeba provést běžné stavební práce zejména co se týče podlah v podkroví a celkově vyřešit sociální zařízení, zejména vstup do WC v přízemí z obytné místnosti. Ve dvorní části se nachází zděná kolna, která je ve špatném technickém stavu.

Soubory ke stažení:

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

únor 2019
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)