Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rekreační chata v obci Radějov, k.ú. Radějov u Strážnice, okres Hodonín
Druh: rekreační objekt
Kraj: Jihomoravský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 092018
Odhadní cena: 446 000 Kč
Vyvolávací cena: 268 000 Kč
Do začátku zbývá:
25966443
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Radějovice se nachází v pohraniční oblasti se Slovenskou republikou. S počtem obyvatel 848 patří mezi středně velké obce venkovského typu. Od města Strážnice se nachází v dojezdové vzdálenosti cca 5 km a od města Hodonína cca 22 km. V obci je vybudována základní infrastruktura spočívající v MŠ, ZŠ 1 - 5, základní zdravotní péči. Obchodní příležitosti dopovídají velikosti obce a sportovní vyžití taktéž. V obci je vybudován z inženýrských sítí veřejný vodovod, plynovod a elektrická síť. Jedná se o vyhledávanou lokalitu k rekreačním účelům a v obci se nachází velká chatová oblast, která spádově uspokojuje jak Strážnici, Hodonín a další města a obce s dojezdovými vzdálenostmi do padesáti kilometrů. Jedná se o klidnou oblast, která patří do chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

Dražba proběhla:: 18.09.2018 12:00
Kraj: Jihomoravský
Druh: rekreační objekt
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Rekreační chata č.e. 28, Radějov, 696 67 Radějov
Jistota: 50 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 4. 9. 2018 a dne 11. 9. 2018, vždy v 12:00 hod. před Rekreační chatou č.e. 28, Radějov, 696 67 Radějov. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Rekreační chata č.e. 28
Rekreační chata č. e. 28 postavená ve svažitém terénu na základových pasech. Suterén je zděný z kamene a cihel, stropní konstrukce betonová nad suterénem. Přízemí je ze dřevěné konstrukce oboustranně obíjené palubkami. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem, který umožňuje podkroví. Střešní krytina je provedena z eternitových šablon, klempířské prvky jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Okna a dveře osazeny dřevěné. Podlahové konstrukce v suterénu cihelné v přízemí a podkroví prkenné, strop nad přízemím dřevěné trámy se záklopem. Do objektu je zaveden elektrický proud, hromosvod je na chatě instalovaný. Do objektu zavedena voda z vlastní studny. Ohřev TÚV je zajištěn boilerem. Kanalizace svedena do vlastní žumpy. Vytápění chaty je zajištěno lokálním topidlem v přízemí. Schody do podkroví dřevěné příkré.
Chata obsahuje: suterén - sociální zařízení, sklad, přízemí - verandu, obytnou místnost s kuchyňkou a schodištěm do podkroví, podkroví - dvě ložnice.
Chata byla postavena cca před 50 lety a od této doby je užívána. V současné době je běžně opotřebená s potřebou běžné údržby, zejména výměny střešní krytiny, která je dožitá, klempířských prvků , které= jsou napadeny korozí.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

červenec 2019
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)