Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší aukce začíná již 29. 6. 2020
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o aukci naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

Rodinný dům v obci Bocanovice, okres Frýdek-Místek
Druh: rodinný dům
Kraj: Moravskoslezský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 232018
Odhadní cena: 2 492 870 Kč
Vyvolávací cena: 1 250 000 Kč
Do začátku zbývá:
44109718
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Pozemkové parcely se stavbou rodinného domu čp. 101 se nacházejí v obci a katastrálním území Bocanovice v okrajové lokalitě obce. Přístup na pozemky je ze zpevněné komunikace místního významu. V dané lokalitě jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou na pozemky zavedeny. Docházkové vzdálenosti k místní dopravě autobusové a železniční jsou do pěti minut. V obce je minimální infrastruktura a obec je odkázána na okolní obce - Jablunkov ve vzdálenosti 4 km a ostatní msta Třinec s dojezdovou vzdáleností 15 km. Jedná se o lokalitu v blízkosti státních hranic s Polskem a Slovenskem. Jde o klidné prostředí bez negativních vlivů. V blízkém okolí vznikají nové stavby pro trvalé bydlení.

Dražba proběhla:: 01.01.2019 10:00
Kraj: Moravskoslezský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Bocanovice 101, 739 91 Bocanovice
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 21. 1. 2019 a dne 28. 1. 2019 vždy v 11:00 hod na adrese Bocanovice 101, 739 91 Bocanovice. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 101
Předmětný rodinný dům byl postaven dle sdělení paní Krupové kolem roku 1988 a od této doby je užíván. Je postaven na betonových základových pasech s izolacemi proti vodě z cihelného zdiva na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce nad suterénem a přízemím jsou rovné tvrdé, nad podkrovím jsou zavěšeny na dřevěném krovu. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou o nestejném sklonu se dřevěným krovem pokrytým taškovou krytinou. Klempířské prvky jsou provedeny kompletně. Venkovní omítky břizolitové doplněné v soklové částí keramickým obkladem. Vnitřní omítky vápenné štukové v sociálních zařízeních a kuchyních s keramickými obklady. Podlahové konstrukce ve standardním provedení s podlahovými kryty a keramickou dlažbou. Elektroinstalace 230/400 V, rozvody vody, kanalizace plynu a ústředního vytápění ve standardním rozsahu. Pro vytápění jsou instalovány dva zdroje plynový kotel a kotel na pevná paliva. Okna osazena vyměněna v posledním období, dveře osazeny též standardní. Dům je plně podsklepený s garáží a sklepními místnostmi, přízemí obsahuje jednu bytovou jednotku a v podkroví je druhá bytová jednotka. Obě jednotky mají své sociální zázemí. V posledním období byly prováděny opravy spočívající ve výměně zařizovacích předmětů, nových keramických obkladů, výměně oken. Dům je v dobrém technickém stavu bez viditelných závad. Znalec nebyl do objektu vpuštěn, ale zařízení a vybavení byly znalci popsány paní Krupovou. Objekt je zatížen věcným břemenem bydlení pro paní Krupovou, která užívá byt v přízemí domu. Na zahradě a orné půdě je postaven dvorní objekt a přístřešek. Venkovní úpravy jsou v menším rozsahu.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

květen 2020
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)