Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší aukce začíná již 29. 6. 2020
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o aukci naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Hořovičky, okres Rakovník
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 272018
Odhadní cena: 1 010 000 Kč
Vyvolávací cena: 510 000 Kč
Do začátku zbývá:
44107403
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Nemovitosti se nacházejí v obci Hořovičky, katastrálním území Hokov. Obec Hořovičky s počtem obyvatel 512 patří mezi menší obce na poměry ČR. Obec nemá prakticky žádnou občanskou vybavenost a je odkázána na okolní města a obce s dojezdovými vzdálenostmi od 4 do 15 km. V obci je vybudován pouze veřejný vodovod a elektrická síť, ostatní sítě nejsou vybudovány. Nemovitosti se nacházejí ve stavebně nesrostlé části obce, k.ú. Hokov. Jsou postaveny na cizích pozemcích, které jsou ve vlastnictví České republiky a příslušnost hospodařit s majetkem státu má Státní pozemkový úřad. Pozemky jsou užívány na základě nájemní smlouvy za roční nájemné

Dražba proběhla:: 01.01.2019 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Hokov 81, 270 04 Hořovičky
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 3. 4. 2019 a dne 10. 4. 2019 vždy v 11:00 hod na adrese Hokov 81, 270 04 Hořovičky. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům postavený na základových pasech s izolacemi proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce v přízemí zděné na tl. do 45 cm, obvodové nosné konstrukce prvního patra jsou sendvičové na bázi dřevní hmoty s izolací a lignátem na povrchu stěn. Zastřešení je provedeno sbíjenými dřevěnými vazníky s bedněním a osinkocementovými šablonami. Klempířské prvky provedeny kompletně z pozinkovaného plechu. Venkovní úpravy v přízemí omítkou a patra nástřikem, který je z větší části opadaný. Vnitřní omítky přízemí vápenné částečně poškozené, v patře provedeny nátěry. V lázni provedeny keramické obklady na WC a kuchyni pouze nátěry. Podlahové konstrukce u přízemí betonové mazaniny, patro má kombinaci podlahových krytin z plovoucích podlah, kobercových krytů a keramické dlažby. Schody z přízemí do patra venkovní jsou betonové a vnitřní dřevěné bez podstupnic. Okna osazena dřevěná zdvojená s osazenými žaluziemi. Vnitřní dveře hladké a prosklené. Elektroinstalace zavedena 230/400 V, hromosvod je na objektu provedený. Rozvody vody teplé a studené provedeny ve standardním rozsahu, ohřev teplé vody zajištěn elektrickým boilerem. Vytápění je radiátorovými články s kotlem na pevná paliva. Zařizovací předměty vana, umývadlo, WC, elektrický sporák a kuchyňská linka ve standardním provedení. Původní předměty jsou v průběhu let vyměněny.
Dům obsahuje: přízemí - garáž, chodbu, kotelnu, uhelnu, dílnu, dva sklepy a schodiště do patra., první patro - zádveří, halu, kuchyň, WC, lázeň, spíž, čtyři pokoje.Dům je průměrně udržovaný v prvním patře, horší údržba je venkovního pláště jako celku a přízemí domu! Dům je napojen na elektrickou síť, vodovodní řad, kanalizaci má svedenu do žumpy

Soubory ke stažení:

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

květen 2020
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)