Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

Nejbližší dražba začíná již 5. 10. 2020
Zahájení dne proběhne v 10:00
Více informací o dražbě naleznete v kalendáři.
Detail

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Kojetice, k.ú. Kojetice u Prahy
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 022019
Odhadní cena: 2 258 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 180 000 Kč
Do začátku zbývá:
50902361
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Nemovitost se nachází v okrajové části obce Kojetice při hlavní přístupové komunikaci ze směru od města Prahy po levé straně. Obec se 777 obyvateli patří mezi středně velké obce venkovského typu na poměry ČR. Svojí polohou s dojezdovými vzdálenostmi do města Prahy je vyhledávanou lokalitou pro trvalé bydlení v okolí hlavního města ČR. Dále má dobré napojení na dálniční síť - dálnici D 8. Dojezdová vzdálenost do Prahy je cca 15 km. Samotná obec má základní občanskou vybavenost MŠ, ZŠ 1 - 5 a přiměřené obchodní příležitosti. Z inženýrských sítí je vybudován veřejný vodovod, plynovodní řad, elektrická síť, horkovodní řad. Kanalizace není vybudována. V rozšířené infrastruktuře je obec odkázána na okolní obce a města, zejména Neratovice s dojezdovou vzdáleností do pěti kilometrů a v neposlední řadě do Prahy. Negativní vlivy se neprojevují.

Dražba proběhla:: 01.01.2019 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Tůmovka 42, 250 72 Kojetice
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 20. 5. 2019 a dne 27. 5. 2019 vždy v 11:00 hod na adrese Tůmovka 42, 250 72 Kojetice. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 42
Rodinný dům postaveny na mělkých základových pasech bez podsklepení a podkroví. Obvodové nosné konstrukce zděné z míšeného zdiva na tl nad 45 cm. Stropní konstrukce rovné trámové s podbitím a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou pokrytou taškovou krytinou se dřevěným krovem částečně poškozeným. Klempířské konstrukce nejsou provedeny. Hromosvod není osazeny. Venkovní omítky jsou vápenné štukové, boční stěny částečně opadané, zadní též. Okna osazena dřevěná ven a dovnitř otevíravá. Vzhledem k tomu, že vlastník není kontaktní nebylo umožněno znalci provést prohlídku vnitřní části objektu, ale dle stavu a zkušeností se předpokládá standardní vybavení odpovídající době vzniku nemovitosti s částečnými úpravami v době užívání cca 100 roků. Podlahové konstrukce standardní, dveře hladké a prosklené. Hygienické zařízení se předpokládá v běžném rozsahu. Vytápění taktéž. Objekt je napojen na vodovodní řad, elektrickou energii, kanalizace vzhledem k tomu, že v obci není vybudována do žumpy. Na objektu jsou osazen monitorovací systém kamerový, nebyla možnost ověřit jeho funkčnost.
Předpokládá se rozsah místností o velikosti jednoho bytu s chodbovým prostorem, sociálním zařízením a třemi místnostmi. Dále je v levé části nemovitosti proveden průjezd jako přístup na pozemky, které jsou obdélníkového tvaru v šířce jako je samotný objekt.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

srpen 2020
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)