Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Jirkov, okres Chomutov
Druh: rodinný dům
Kraj: Ústecký
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 102019
Odhadní cena: 2 923 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 950 000 Kč
Do začátku zbývá:
74885683
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Město Jirkov s počtem obyvatel 19 466 patří mezi větší města na poměry ČR.
Svým katastrálním územím sousedí s městem Chomutov a nachází se v Ústeckém kraji v bezprostřední blízkosti Mostecko uhelné pánve. Město má komplexní občanskou vybavenost s dobrými docházkovými a dojezdovými vzdálenostmi. Předmětná nemovitost se nachází v klidné lokalitě - rezidenční zástavbě rodinných domů. Přístup k nemovitosti je po zpevněné komunikaci místního významu. V dané oblasti jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě a tyto jsou do nemovitosti zavedeny.

Dražba proběhla:: 01.01.2020 10:00
Kraj: Ústecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba nedobrovolná
Adresa: Marie Majerové 1192, 431 11 Jirkov
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Sraz zájemců o prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 20. 1. 2020 a dne 27. 1. 2020 vždy v 11:00 hod na adrese Marie Majerové 1192, 431 11 Jirkov. Konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Do rodinného domu nebyl znalec vpuštěn, vychází proto z místního šetření uskutečněného dne 30.10.2019, dále z poskytnuté fotodokumentace vnitřní části domu objednatelem a informací získaných od sousedů z vedlejší nemovitosti, která je stejnou nemovitostí jako rodinný dům, který je předmětem ocenění. Jedná se o dům postavený v roce 1970 na základových pasech s izolacemi proti zemní vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce suterénu jsou zděné na tl. do 45 cm. Stropní konstrukce nad suterénem rovná tvrdá. Vrchní část rodinného domu je montovaná z prefabrikovaných dílů Okál včetně stropní konstrukce a zastřešení. Jedná se o panely sendvičové se zateplením a vzduchovými mezerami. Venkovní úpravy jsou opatřeny nátěrem, vnitřní úpravy tapetami a nátěrem. Suterén má vnitřní omítky provedeny vápenné štukové. Venkovní omítky suterénu provedeny. Štíty u sedlového zastřešení jsou dřevěné opatřené nátěrem. Zastřešení je provedeno sedlovou střechou se dřevěným krovem pokrytým taškovou krytinou. Hromosvod je na objektu instalovaný. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna a vstupní dveře jsou plastové vyměněné v posledních deseti letech. Dále byl dům v posledním období částečně modernisován - výměna zařizovacích předmětů v lázni, provedeny keramické obklady a dlažby, výměna zařízení kuchyně a instalovány vestavěné skříně. Podlahové krytiny jsou ve standardním provedení. Vytápění je plynovým agregátem s radiátorovými články. Ohřev teplé užitkové vody zajištěn. Rozvody vody , kanalizace a el. proudu ve standardním provedení a rozsahu.
Jedná se o typový dům, bez zásadních úprav do nosných konstrukcí.
Dům obsahuje suterén, kde je umístěna garáž a skladové prostory, přízemí obsahuje jednu bytovou jednotku s příslušenstvím.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

květen 2022
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)