Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Smidary, okres Hradec Králové
Druh: rodinný dům
Kraj: Královéhradecký
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 042020
Odhadní cena: 1 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 835 000 Kč
Do začátku zbývá:
50861051
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Obec Smidary s počtem obyvatel 1533 patří mezi větší venkovské obce na poměry ČR. Má vybudovanou základní infrastrukturu odpovídající její velikosti spočívající v umístění mateřské školky, základní školy 1 - 9, obchodu s běžně dostupným sortimentem, základní lékařskou péči obvodního lékaře a sportoviště. V rozšířené infrastruktuře a pracovních příležitostech je obec odkázána na okolní obce a města. Do obce je zavedena železniční a autobusová doprava. Část Červeněves je stavebně nesrostlou částí obce. Jedná se o klidnou lokalitu bez zásadních omezení vhodnou k trvalému bydlení venkovského typu. Negativní stránkou je pouze poměrně větší dojezdová vzdálenost za pracovními příležitostmi, neboť oblast se nachází v okrajové části bývalého okresu Hradec Králové.

Dražba proběhla:: 05.10.2020 10:00
Kraj: Královéhradecký
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Červeněves 41, 50353 Smidary
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídky předmětu dražby se uskuteční dne 22. 9. 2020 a dne 29. 9. 2020, vždy v 10:00 hod. v místě, na adrese Červeněves 41, 50353 Smidary. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba.

Další informace o předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 41
Přízemní rodinný dům postavený na základových pasech s částečným podsklepením, bez dokončeného podkroví. Stropní konstrukce nad suterénem klenbové, nad přízemím trámové původní s viditelnými trámy a záklopem. Zastřešení je provedeno sedlovým krovem dřevěné konstrukce kompletně předělaným při přestavbě kolem roku 2010. Na krovu je provedeno nové bednění s novou krytinou - bonským šindelem. Klempířské konstrukce provedeny v kombinaci lindabu a pozinkovaného plechu. Hromosvod není instalován. Venkovní omítky původní částečně opadané, vnitřní omítky vápenné štukové, keramické obklady provedeny ve sprchovém koutu. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci keramických dlažeb a kobercových krytu včetně betonové mazaniny. Okna osazena převážně plastová a jedno okno špaletové dřevěné. Dveře do ocelových zárubní hladké a do obložkových zárubní náplňové. Elektroinstalace zavedena 230/400 V. Voda zavedena z veřejného řadu, ohřev TÚV je zajištěn elektrickým boilerem. Kanalizace z kuchyně a suchého WC do žumpy. Vytápění je zajištěno kachlovými kamny na pevná paliva. Kuchyňský sporák elektrický a na pevná paliva.
Dům obsahuje : suterén - schody a sklad, přízemí - verandu, kuchyň s chodbou a vestavěným sprchovým koutem, obývací místnost, ložnici sklad, WC.

Soubory ke stažení:

Dražební vyhláška

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

květen 2022
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)