Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

ikona dražby

Detail dražby

RD v obci Hokov, okres Rakovník
Druh: rodinný dům
Kraj: Středočeský
Místo konání: www.aldis.cz
Číslo dražby: 052020
Odhadní cena: 1 234 000 Kč
Vyvolávací cena: 830 000 Kč
Do začátku zbývá:
18584026
Přihlásit se na Dražbu
9
Základní informace o předmětu dražby:

Oceňované nemovité věci představují objekt k bydlení stojící na pozemku jiného vlastníka a objekt jiné stavby
stojící na pozemku jiného vlastníka. Nemovité věci zapsané na LV č. 328 k. ú. Hokov se nachází v obci Hořovičky.
Obec Hořovičky se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Rakovník, přibližně 12 kilometrů jihovýchodně od Podbořan a 15 kilometrů severozápadně od Rakovníka. Obec se dělí na čtyři části, které se rozkládají na čtyřech katastrálních území. Jsou to části Hořovičky, Bukov, Hokov a Vrbice. Katastrální výměra obce činí 19,13 km2. Obec leží v nadmořské výšce 369 m. n. m. a žije zde kolem 500 obyvatel. Obcí s rozšířenou působností je pro Hořovičky obec Rakovník. Obcí pověřenou je potom obec Jeseník. Obec neposkytuje téměř žádnou občanskou vybavenost. Nachází se zde pouze pošta, knihovna a samoobsluha. Další občanskou vybavenost poskytují okolní větší obce, například Jesenice a Rakovník. V obci je možnost napojení na elektřinu a vodovod.
Autobusová doprava zajišťuje spojení obce s okolními obcemi a městy. Autobusy jezdí do směrů Podbořany a Rakovník. Na území obce se nachází šest autobusových zastávek. Územím obce neprochází žádná železniční trať. Nejbližší železniční stanice se nachází ve vzdálenosti přibližně 6 kilometrů v obcích Petrohrad, Oráčov a Kolešovice.
Obcí prochází silniční komunikace první třídy č. I/6 spojující Prahu a Karlovy Vary.

Dražba proběhla:: 28.06.2021 10:00
Kraj: Středočeský
Druh: rodinný dům
Typ: Dražba dobrovolná
Adresa: Hokov 81, 270 04 Hořovičky
Jistota: 100 000 Kč
Termín prohlídek: Prohlídka předmětu dražby se uskuteční dne 21. 6. 2021 v 11:00 hod. v místě, na adrese Hokov 81, 270 04 Hořovičky. Prohlídku bude zajišťovat a konkrétní informace na místě poskytne dražebníkem pověřená osoba

Další informace o předmětu dražby:

Objekt k bydlení
V případě objektu k bydlení se jedná o montovanou dřevostavbu se dvěma nadzemními podlažími. První nadzemní podlaží je částečně zapuštěno do svahu. Objekt je nezateplený a má sedlovou střechu. Fasáda objektu je šedá. Část štítové stěny je obložena dřevem. Okna jsou hnědá dřevěná, stejně tak i vchodové dveře. Hlavní vstup do domu je na severozápadní straně objektu ve druhém nadzemním podlaží. Hlavní vstup je krytý přístřeškem a stoupá k němu nekryté venkovní schodiště. Na jihovýchodní straně objektu se nachází krytá terasa, přístupná z obytné místnosti. Objekt je napojen na elektřinu a vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Vytápění objektu je zajištěno kotlem na tuhá paliva. Stavebně technický stav objektu je zhoršený, vhodný k celkové rekonstrukci. Interiér domu je ve zhoršeném stavebně technickém stavu. Na základě místního šetření je v prvním nadzemním podlaží umístěna garáž, kotelna, sklad a prádelna. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází tři samostatné pokoje, obývací pokoj, kuchyně, koupelna, samostatné WC, spíž a chodba. Objekt stojí na pozemku zastavěné plochy a nádvoří parc. č. St. 99, zapsaném na LV č. 10002 k. ú. Hokov, ve vlastnictví České republiky. Výměra pozemku činí 118 m2. Zastavěná plocha objektu k bydlení činí 118 m2. Na základě informací získaných z náhledu do katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa a ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu Znaleckého ústavu odhad užitné plochy objektu činí 185 m2. Půdorys domu ani jiná technická dokumentace nebyly k dispozici.

Soubory ke stažení:

637569202529315656.pdf

ikona dražby

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakýkoliv dotaz k této dražbě nebo jen potřebujete doplnit informace, či si sjednat prohlídku dražené nemovitosti, neváhejte využít náš kontaktní formulář.


Dražební a aukční kalendář

leden 2022
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)