Dražby EU s.r.o. - pořádání dobrovolných a nedobrovolných dražeb, veřejné dražby nemovitostí
hledání
Přihlásit se/Registrovat     
ikona kalendář
Nejbližší událost

V tuto chvíli nejsou naplánovány další události

ikona ukoncene drazby
Ukončené dražby a aukce

1. Rodinný dům v obci Kněževes u Rakovníka
2. Rodinný dům v obci Břežany u Znojma
3. Rodinný dům - Ostrava
další ukončené dražby a aukce

ikona pohledávky
Vymůžeme Vaše pohledávky

Dluží Vám? Vlastní dlužník nemovitost?
My Vám pomůžeme získat zpět Vaše peníze. Stačí nás jen kontaktovat
více informací

Perličky dlužníků

 
Překvapený dlužník
Dlužník telefonicky kontaktuje naší společnost a ptá se: Co mi to posíláte za nějaké blbosti,  oznámení o dražbě ? Já jsem si nic neobjednal a nic nechci, tak s tím běžte do pr…e !

Dlužník telefonicky kontaktuje naší společnost a ptá se: Jaká dražba? Co to má znamenat? Dyť jsem mu jen nezaplatil 4měsíce a on ta  k…a  to dává do dražby jo ?

Informace o dražbě
Dlužník telefonicky kontaktuje naší společnost a ptá se: Dobrý den, já jsem (ten a ten) a vy mi budete dražit barák, chtěl jsem se jen zeptat, co když se to nevydraží ? To už nemusím nic platit a můžu se na toho lichváře vys..t?

Budoucí vydražitel
Telefonický rozhovor od neznámého: Dobrý den, můžu se zeptat na pár informací ohledně toho baráku v (městě) co budete dražit ? Naše operátorka odpovídá: Ano samozřejmě, ptejte se na co potřebujete, ráda Vám pomohu. Otázka neznámého: Když ten barák koupím v dražbě, můžu je hned vyhodit ?

Odhadce
Náš odhadce volá dlužníkovi a říká mu : Dobrý den, jsem ten a ten a byl jsem pověřen společností
Dražby EU s. r. o. vyhotovit odhad pro nedobrovolnou dražbu Vaší nemovitosti a rád bych se s Vámi domluvil, kdy mohu přijet, aby jste byl doma a mohl jsem si vše nafotit i zevnitř , aby odhad odpovídal realitě a nemusel jsem ho dělat někde z chodníku a podle toho by se to pak mohlo i odrazit na ceně nemovitosti.  Dlužník odpovídá: Jen přijeď a já tě odrazím jako toho blbce co chtěl vrátit prachy.

Odhadce opět volá
Náš odhadce znovu volá dlužníkovi a říká mu : Dobrý den, jsem ten a ten a rád bych se tedy již konečně domluvil, kdy budete doma, slíbila jste , že mi včera zavoláte. Odpověď dlužníka: Doma už asi nebudu, bydlím na ubytovně.

Dlužník jako kupující
Dlužník telefonicky kontaktuje naší společnost a ptá se: Jsem ten a ten a rád bych se zeptal, když je tam tak malá vyvolávací cena jestli bych si to nemohl od Vás koupit v dražbě a jestli mi to dáte na splátky ?

Chci koupit
Telefonický rozhovor od neznámého: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, rád bych koupil byt co nabízíte, opravdu se mi strašně líbí a chci se zeptat jestli mi na to vyřídíte hypotéku? Odpověď naší operátorky: Společnost Dražby EU nevyřizuje hypoteční úvěry pro vydražitele. Odpověď neznámého: Tak vy taky ne? To je v pr…i  ani banka mi to nechce vyřídit, že prej nemám příjem.
 
Trestní oznámení na neznámého pachatele
Dlužník telefonicky kontaktuje naší společnost a ihned nás informuje:Ráda bych Vás informovala, že jsem podala trestní oznámení na neznámého pachatele, protože mi někdo vyplatil moji exekuci na mojí nemovitosti, aby vaše společnost mohla dražit.

 
 

Dražební a aukční kalendář

květen 2022
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345


ikona proč zvolit nás

Proč zvolit právě nás?

1) Proč zvolit pro dražby nemovitostí právě společnost Dražby EU s.r.o. ?
Naše společnost je v případě nedobrovolných dražeb rychlejší a efektivnější než jsou jiné způsoby vymáhání pohledávek a jsme schopni zajistit uspokojení Vaší pohledávky s příslušenstvím do max. cca 100dnů od úplného předání všech podkladů, které mají právní náležitosti vyžadované zákonem.

2) Individualní konzultace zdarma
Naše právní oddělení a spolupracující advokátní kancelář Vám pomůže zdarma celou situaci ohledně neuspokojené pohledávky (zajištěné zástavním právem) zkonzultovat a zvážit nejvhodnější postup.

3) Platí se nějaké poplatky předem
V žádném případě neplatíte nikdy předem žádné poplatky a náklady dražby včetně sjednané odměny jdou jen k tíži zástavního dlužníka.

4) Podivejte se také na nejčastěji kladené dotazy (FAQ)